Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

    Celkem hlasů: 0

    Přístrojová lymfodrenáž

    • je nejefektivnějším prostředkem k odstranění zplodin z organismu a nejúčinnější zbraní proti celulitidě, mízním i revmatickým otokům, tukovým polštářkům, skvrnám a nežádoucím estetickým projevům na pokožce. Působí proti chronické žilní nedostatečnosti a špatnému okysličení orgánů, které je příčinou mnoha dalších potíží, jako jsou únava, malátnost, pocit „těžkých“ nohou, oslabený imunitní systém, celková sklíčenost, migrény, apatie a další.
    • Spolehlivě obnovuje funkčnost lymfatického systému, jehož hlavním úkolem je pročišťovat tělo. Když lymfa neproudí, jak má, tělo nestačí toxické látky vylučovat a začne se jimi zahlcovat. Důsledkem jsou nepříjemné změny na pokožce, celkové oslabení organismu, špatná funkce tělesných orgánů a v nejhorších případech nádorová onemocnění..


    Co je lymfa?
    Lymfa je tekutina, která tvoří základní součást obranného systému organismu.
    Bílé krvinky, nazývané lymfocyty v této tekutině produkují protilátky. Zmíněné protilátky následně napadají choroboplodné mikroorganismy a pomáhají uvést do chodu celý imunitní systém tak, aby byl schopen bojovat s nemocí.
    Lymfatický systém tvoří cévy, které se nepřímo účastní krevního oběhu. Z krevního oběhu z tenkostěnných krevních kapilár, které tvoří přechod mezi tepnami a žilami, prosakují do tkání některé bílkoviny. Zabránit hromadění těchto bílkovin v tkáních má za úkol mízní (lymfatický) systém, který tyto bílkoviny, látky jímž se také říká lymfa nebo míza, sbírá a odvádí zpět do žil. Lymfatické cévky se postupně spojují ve větší a větší až se nakonec v oblasti klíčku napojují do žilního systému. Součástí lymfatického systému jsou i uzliny, které plni funkci filtrů a tvoří přechod mezi povrchovým a hloubkovým lymfatickým systémem. Pokud dojde k poškození lymfatických cév úrazem, operací, infekcí apod. nemá potom lymfa kudy proudit a hromadí se v podkoží, za vzniku otoků (edémů).

    MASÁŽ JE DOPORUČENÁ PRO:
    · Osoby vystavené dlouhému stání či sezení a fyzické námaze (turistika, sport)
    · K zrychlení metabolických procesů
    · K prevenci vzniku křečových žil, otoků a celulitidy
    · K detoxikaci těla a odvodnění
    · K vyhlazení celulitidy a zeštíhlení
    · K tvarování a formování postavy
    · K celkovému zlepšení stavu pokožky
    · K zpevnění ochablého a uvolněného svalstva a kůže
    · Pro všechny co mají rádi jemnou masáž


    Doporučený počet procedur: 5 – 20 podle míry postižení ( u celulitidy 2 – 3 x týdně, 18 – 24 x)


    Je třeba mít s sebou oblečení, ve kterém budete do přístroje zabaleni (např. elastické kalhoty a čisté bavlněné ponožky, nebo bavlněné punčochové kalhoty, triko s dlouhým rukávem – BAVLNĚNÉ PYŽÁMKO) a ručník.


    Lymfatická masáž není vhodná pro osoby trpící: otoky způsobené onemocněním srdce, jater, ledvin, akutním virovým nebo bakteriálním onemocněním, akutním žilním onemocněním, zhoubnými nádory.


    Skořicový zábal
    Zábal je metoda využívaná při tvarování postavy. Cílem je úbytek na objemu a celkové zlepšení vzhledu kůže postižené celulitidou.
    Skořicová silice způsobuje prohřátí a prokrvení tkáně a tím zvyšuje odbourávání tukových buněk a podporuje krevní oběh, čímž stimuluje odvod toxických látek a zplodin procesu látkové výměny. Efekt působení se zvyšuje zabalením inkriminovaných partií do speciální fólie. Ideální je kombinace lymfodrenáže a skořicového zábalu. Doporučujeme provést test kožní dráždivosti alespoň 24 hodin před plošným nanesením.